Mesaj gönder
Tel:
Nanchang YiLi Medical Instrument Co.,LTD
Nanchang YiLi Medical Instrument Co.,LTD

Profesyonel, güvenilir tıbbi ürün üreticisi ve ihracatçısı.

 

Ana sayfa Haberler

Şeker hastalığının erken aşamasında insülin enjekte etmek ister misiniz?

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Nanchang YiLi Medical Instrument Co.,LTD Sertifikalar
Çin Nanchang YiLi Medical Instrument Co.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Şirketimiz, Yili Şirketi ile birkaç on dolardan şu anki derin işbirliğine kadar yıllardır işbirliği yapmaktadır.Yili Şirketi mükemmel hizmetler sunar ve uzun vadeli işbirliğine değer..

—— Şeref

İşbirliği yapıyorum ve iyi bir kredi notum var. Sertifikasyon tamamlandı ve gereksinimlerimizi karşılıyor, çok iyi.

—— Adlerla

Beş yıldır birlikte çalışıyoruz, esas olarak sabit kalitede ve iyi hizmette olan enzulin kalem iğnesi ürünleri.Onları güvenilir bir marka haline getirmek.

—— Imran.

Kapalı emici kateter, iki ücretsiz numune aldık ve kaliteyi çok iyi bulduk.Çünkü bizim için çok yararlı.Yili Tıbbi'den Terysa'ya teşekkür ederim.

—— Muhammed Ahmed.

Yili şirketi bize üç numune sağladı ve biz halka kesicisi ürüne odaklanıyoruz.Ve tanınmaları çok iyi.Hizmetleri de çok iyi ve dürüst. Onları bulmak zor. Teşekkürler.

—— Bay Jorge Ferreira dos Santos.

Daha önce başka ülkelerden tek kullanımlık idrar torbaları satın almıştık ve fiyat ve hizmet de dahil olmak üzere stillerimizi özelleştirmek için Yili Medical Company'yi bulduk.Çok memnunuz ve şu anda hiçbir hata olmadı.Yili şirketi inanmaya değer ve işbirliği için daha özel ürünlerimiz var.

—— Nalin Ragemun

şirket Haberler
Şeker hastalığının erken aşamasında insülin enjekte etmek ister misiniz?
hakkında en son şirket haberleri Şeker hastalığının erken aşamasında insülin enjekte etmek ister misiniz?

Şeker hastalığının erken aşamasında insülin enjekte etmek ister misiniz?


Şeker hastalığının erken evresinde, insülin enjeksiyonu her zaman gerekli değildir. Genel olarak, kan şekeri daha iyi kontrol altına alınması için, hastanın durumunun derecesine ve doğasına bağlıdır.Tip 1 diyabet hastalığının erken aşamada insülin enjekte ederek kan şekeri kontrol altına alınması gerekir.Çoğu tip 1 diyabetinin yeterli miktarda insülin salgılayamadığından ve bu da insülin eksikliğine neden olduğu için, kan şekeri dengesini korumak için egzojen insülin takviyesine ihtiyaç duyar.


Tip 2 diyabetinde insülin enjeksiyonu kişiden kişiye değişir.Özellikle yeni teşhis edilen glikozilli hemoglobin 9' dan ve oruç kan şekeri 11' den fazla olanlardaEğer oral hipoglisemik ilaçlar şu anda etkili değilse, insülin enjeksiyonu belirli bir hipoglisemik etkiye sahip olabilir.Bir doktorun rehberliğinde oral hipoglisemik ilaçlara geçmek daha iyi tedavi sonuçlarına yol açacaktır..


Ayrıca, diyabetin felç, miyokard infarktı ve diğer ciddi komplikasyonlar gibi bazı komplikasyonlara neden olması kolaydır.komplikasyonları olan diyabetik hastalar, komplikasyonlar için tedavi edilmeden önce kan şekeri seviyesini dengelemek için kısa süreli insülin enjeksiyonuna ihtiyaç duyarlar.Hastalık istikrarlı olduktan sonra, doktorlar insülin kullanmaya devam edip etmeyeceğine diyabet hastalarının durumuna göre karar vereceklerdir.

Pub Zaman : 2023-09-18 12:58:37 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Nanchang YiLi Medical Instrument Co.,LTD

İlgili kişi: Mr. Terysa

Tel: +8613672243277

Faks: 86-791-88251326

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Nanchang YiLi Medical Instrument Co.,LTD
101# Binası, JLH605-B01 Greenland Uluslararası Exp Merkezi, Jiulong Yolu 1177, Honggutan Bölgesi, Nanchang, Jiangxi, Çin
Tel:86-791-88252326
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Tek Kullanımlık Aspirasyon Kateteri Tedarikçi. © 2023 - 2024 yilimedical.com. All Rights Reserved.